EN

Állásajánlat - mérlegképes könyvelő

2017/11/10

A HILLTOP Neszmély Zrt. a magyar borpiac meghatározó, folyamatosan megújulni tudó dinamikus szereplője
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ pozícióba munkatársat keres neszmélyi székhelyére.

Feladatok

  • Főkönyvi könyvelés
  • részvétel a havi, negyedéves, éves bevallások, zárások elkészítésében, éves beszámoló összeállításában, kontrolling tevékenységben
  • adatszolgáltatások, egyéb kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Vállalkozási területen szerzett könyvelési tapasztalat
  • Számviteli szabályok stabil ismerete
  • Naprakész adójogi ismeretek
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete(erős excel kezelői gyakorlat)
  • Gyors és precíz munkavégzés, nyitott, rugalmas, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhezz előnyt jelent:

  • Termelésben, készletgazdálkodásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Laptop

Kérjük szakmai önéletrajzát, kísérőlevelét fizetési igényének megjelölésével együtt küldje meg 2017. november 20-ig a  storcz.judit@hilltop.hu e-mail címre.